Thomas Balkenhol: Festival başkanı, öğretim görevlisi, film kurgucusu.
Yunanistan’daki 19. Olympia Çocuk ve Gençlik Filmleri Festivali’nin jüri başkanlığı dahil pek çok uluslararası festivalde jüri üyeliği ve başkanlığı yapmıştır.

 

 

Fatin Kanat: Sinetopya Sinema Gönüllüleri Derneği başkanı, yönetmen-sinema yazarı.

İşçi Filmleri Festivali düzenleme komitesi üyeliği dışında birçok diğer festivallerin  gerçekleşmesinde katkıları olmuştur.

 

 

Önder M. Özdem: Öğretim görevlisi, yapımcı-yönetmen ve proje uzmanı.
Yaptığı filmlerle birçok uluslararası festivallere katılmış, çocuklara yönelik film yapım atölyeleri gerçekleştirmiştir.

 

 

Şebnem Aktolga: Dernek ve festival koordinatörü.
Birçok film gösterimleri düzenlemiş ve atölye
organizasyonları yapmıştır.

 

 

 

Bora Balcı: Görüntü yönetmeni, after effect ve audio uzmanıdır.
Festivalin teknik sorumluğunu üstlenmektedir.

 

 

 

Beste Çırak

Beste Çırak, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Vefa Lisesinden mezun oldu. Başkent Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümünü bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Anabilim Dalında yüksek lisansına başladı. Kısa film çalışmalarını sürdürmektedir ve çeşitli film festivallerinde görev almaktadır.

 

Sena Beyaz

Sena Beyaz, 1994 yılında Bandırma’da doğdu. Bandırma Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde tahsiline başladı ardından çocukluk hayali olan sinemanın peşinden gitmeye karar verdi. Başkent Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema lisansını tamamladı. Ankara’da çeşitli film festivalleri ve sinema atölyelerinde görev aldı. Şuan Bandırma’da sinema ve tiyatroyla ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Batuhan Konak

Batuhan Konak, 1995 yılında Ankara’da doğdu. Arı Anadolu Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini, Başkent Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünde tamamladı. Sinema ve fotoğrafçılıkla ilgili çalışmalarını sürdürmekte ve çeşitli etkinliklerde görev almaktadır.

 

 

 

Çocuk Diyarı Film Festivali © 2017